Meble Wójcik

Firma Meble Wójcik została wyróżniona 17 marca 2015 roku w konkursie „Meble Plus- Produkt 2015”. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w warszawskim hotelu Sheraton i przyniosło wszystkim ogromne emocje. Profesjonalne jury, które składało się ze specjalistów związanych z branżą meblarską, wybierało najdoskonalsze produkty w czternastu kategoriach oraz przyznawało różnego rodzaju wyróżnienia. Kolekcja Meble Wójcik o nazwie Summer otrzymała zaszczytne wyróżnienie w kategorii „salon”. Nikogo nie zdziwiło przyznanie tego tytułu właśnie tej firmie, gdyż od dwudziestu pięciu lat jest to ceniona i szanowana marka nie tylko w naszym kraju, ale i za jego granicami.

$RUQ3D8H

6 odpowiedzi na „Meble Wójcik

 1. Andrzej Krotasz mówi:

  do pokoju córki wybraliśmy z żoną kolekcję Amazon i gdy Marta (nasza najmłodsza pociecha) zobaczyła swoje nowe cztery kąty to zaczęła aż krzyczeć z radości. TO był piękny widok i to wszystko dzięki wam

 2. loras mówi:

  Kolekcję Madras zamówiłem do mojego nowego biura i zdecydowanie była to słuszna decyzja! Dobra jakość za słuszną cenę- to mi się podoba!

 3. kajagaja mówi:

  Zamówiłam kilka mebli z waszej kolekcji Venti bo zauroczył mnie elegancki i stylowy wygląd i niesamowity kolor

 4. Patrycja Szalk mówi:

  Co sądzę o meblach firmy Wójcik? Sprawiły, że moja sypialnia jest teraz zupełnie innym światem, aż nie chce mi się wychodzić z łóżka…a właściwie łoża bo takie jest ogromne!

 5. Koruna mówi:

  U siostry zobaczyłem ostatnio intrygująco wyglądające meble i byłem pewny, że były ściągane z Włoch, bo kiedyś widziałem podobne w mieszkaniu, które wynajmowałem podczas wakacji. Naprawdę się zdziwiłem, że to polskie produkty, bo wyglądają tak dostojnie- brawa dla was!

 6. JulitaZ mówi:

  Jestem wprost zachwycona waszą kolekcją o nazwie Pello- wszystkie meble mają piękną, bogatą barwę i wyjątkowo ciekawe wzornictwo

Dodaj komentarz